Zubačkovým parným vlakom sa deti odviezli do rozprávky

602
0

Tisovec 20. augusta (TASR) – Rozprávkové bytosti, hry, súťaže a veľa inej zábavy čakali na deti počas podujatia Parnou zubačkou do rozprávky, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 20. augusta od 10.30 h v sedle Zbojská neďaleko Tisovca v okrese Rimavská Sobota. TASR o podujatí informovala Andrea Vlčková, prevádzkarka Zbojníckeho dvora, ktorý akciu organizuje.

00000582

„Na stanici v Tisovci, odkiaľ k nám vlak vyrazil, deti čakali rozprávkové bytosti, ktoré spolu s nimi pricestovali k nám na Zbojskú. Tu sme im niektoré rozprávky aj zahrali, tancovali sme s nimi a súťažili,“ priblížila Vlčková s tým, že súťaže si organizátori pripravili aj pre rodičov. „Deti mohli navyše navštíviť stanovištia s viacerými známymi rozprávkami, kde si mohli nazbierať body a následne si ich i v Zbojníckom bazári vymeniť za rôzne pekné hračky,“ dodala.

zbojska-rozpravka

Parný vlak  z Tisovca na Zbojskú odchádzal o 9.00 a 12.00 h, návštevníci však prichádzali na Zbojskú aj individuálne. „Všetky deti sme radi privítali a vstup na naše podujatie bol pre všetkých voľný,“ zakončila.

00000591

Foto: www.zubacka.sk

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.