ZSSK vyhlásila súťaž na čistenie železničných koľajových vozidiel za 30 mil. eur

381
0

Bratislava 17. januára (TASR) – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vyhlásila súťaž na čistenie železničných koľajových vozidiel. Cenu za tieto služby odhaduje ZSSK vo výške 30 miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb čistenia osobných vozňov, hnacích koľajových vozidiel, prípojných vozňov, elektrických a motorových jednotiek. Dodávateľ, ktorý zo súťaže vzíde, by mal pre ZSSK okrem iného poskytnúť služby vybavenia železničných koľajových vozidiel hygienickými potrebami, zaistiť by mal aj dezinfekciu a dezinsekciu ich interiérov, odstraňovanie exteriérových aj interiérových grafitov, alebo napríklad aj vysávanie a tepovanie kobercov, čalúnených sedadiel a opierok hláv. Čistenie sa týka železničných koľajových vozidiel v regióne Bratislavy, Zvolena, Žiliny a Košíc.

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť v tendri do 12. marca tohto roka. Kritériom na vyhodnotenie ponúk je cena.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.