ZSSK ponúka voľné pracovné miesta aj na veľtrhu práce

636
0

Bratislava 28. februára (TASR) – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) prezentuje svoju aktuálnu ponuku voľných pracovných miest aj na veľtrhu PROFESIA DAYS 2018. Na 9. ročníku najväčšieho a najobľúbenejšieho veľtrhu pracovných príležitostí na Slovensku, ktorý sa koná 28. februára až 1. marca 2018 v bratislavskej Inchebe, sa predstaví viac ako 180 vystavovateľov, medzi ktorými nebude chýbať ani ZSSK. 

ZSSK ako jeden z najväčších zamestnávateľov na Slovensku s takmer 6000 zamestnancami chce na veľtrhu osloviť široké spektrum potenciálnych zamestnancov, či už sú to žiaci stredných alebo vysokých škôl, ľudia, ktorí hľadajú zmenu v svojom profesijnom zameraní, alebo nezamestnaní.

„Máme jedinečnú príležitosť prezentovať našu spoločnosť ako dobrého a stabilného zamestnávateľa a prilákať mladých a perspektívnych ľudí našich kľúčových pracovných pozícií, ktoré majú svoju tradíciu a hodnotu,“ hovorí Andrea Trégerová, riaditeľka odboru riadenia ľudských zdrojov ZSSK, a pokračuje: „Veríme, že počas dvoch dní veľtrhu sa nám podarí osloviť desiatky potenciálnych zamestnancov, nielen z regiónu Bratislava, ale i z ostatných kútov Slovenska.“

ZSSK sa veľtrhu práce PROFESIA DAYS 2018 prezentuje stánkom, ktorý reálne imituje moderný osobný vozeň. Záujemcom sú dispozícii zamestnanci, ktorí im poskytnú všetky informácie o ponúkaných pracovných pozíciách ako rušňovodič, vlakvedúci, elektromechanik, posunovač, mechanik elektrických zariadení, nástrojár, údržbár, zámočník či zvárač kovov. Novinkou je 3D virtuálna realita, ktorá uchádzačom prinesie pohľad do najmodernejšieho prírastku flotily ZSSK – rušňa VECTRON.

ZSSK zároveň podporuje mobilitu návštevníkov veľtrhu. Ak cestou na podujatie využijú vlak z ktoréhokoľvek nástupného miesta do Bratislavy, spiatočný lístok majú zdarma. Pri kúpe lístka v pokladniciach ZSSK si stačí vypýtať pýtať osobitný lístok PROFESIA DAYS, ktorý si treba nechať potvrdiť pečiatkou priamo v stánku ZSSK na veľtrhu. Špeciálny lístok PROFESIA DAYS na cestu do Bratislavy platí od 27. februára do 1. marca 2018, vrátiť späť sa možno najneskôr do 2. marca 2018 do polnoci. Lístok platí v 2. vozňovej triede; 1. trieda, miestenky, lôžka alebo ležadlá sa dajú doplatiť, vlaky EuroCity je možné využiť s príplatkom 1 €.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.