ŽSR opravujú železničnú trať Kysak – Drienovská Nová Ves

514
0

Bratislava 19. októbra (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú v dňoch 17. – 20. 10. opravu železničnej trate v úseku Kysak – Ličartovce – Drienovská Nová Ves.

Dôvodom opravných prác je bežná údržba a výmena opotrebovaných koľajníc. Zamestnanci ŽSR počas výlukových dní zrealizujú súvislú výmenu starých koľajníc za nové v celkovej dĺžke 400 m. Zároveň v tomto traťovom úseku prebiehajú aj ďalšie opravné a udržiavacie práce na železničnom zvršku a spodku, ktoré sa realizujú vo vlastnej réžii a s použitím vlastnej strojovej mechanizácie. Vlaky počas výluky nahrádzajú autobusy, ktoré zabezpečuje dopravca ZSSK.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dôjde v dôsledku výlukových prác, a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.