ŽSR opravujú most v úseku Hlohovec – Leopoldov

595
0

Bratislava 8. augusta (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) pokračujú v medzistaničnom úseku Hlohovec – Leopoldov vo výlukových prácach, oddnes sa realizujú dokončovacie práce na moste v železničnom kilometri 23,896 a potrvajú do 11. augusta.

Dokončovacie práce na moste súvisia so zvozom zvrškového materiálu z mosta vrátane priľahlých úsekov mosta. Na moste bude v týchto dňoch prebiehať montáž poistných uholníkov a podláh, všetky práce vykonávajú zamestnanci ŽSR.
Keďže ide o jednokoľajný úsek, cestujúca verejnosť bude prepravovaná  náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.