ŽSR opravia trať v úseku Humenné – Koškovce

285
0

Bratislava 29. júna (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú v dňoch 29. a 30. júna 2016 údržbové práce na železničnej trati v úseku Humenné – Koškovce.

Počas výluky dôjde k obmedzeniam v osobnej doprave. Dňa 29. júna v čase od 07.45 do 12.30 h nahradia vlaky autobusy v úseku Humenné – Koškovce a 30. júna budú namiesto vlakov jazdiť autobusy od 07.40 do 12.20 h v úseku Koškovce – Udavské.

Zamestnanci ŽSR vykonajú údržbu trate – upravia smerovú a výškovú polohu koľaje a koľajové lôžko upravia do profilu. Výluka sa využije aj na kosenie porastov. ŽSR tieto údržbové práce vykonávajú vo vlastnej réžii a s použitím vlastnej mechanizácie.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dôjde v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.