Železničné trate na Slovensku

Bežné železničné trate

(po kliknutí na konkrétnu časť trate sa otvorí stránka s videom)

Trať 100 Bratislava – Marchegg – Gänserndorf/Wien (A)

Trať 101 Bratislava – Kittsee – Wien (A)

Trať 110 Bratislava – Kúty – Břeclav (ČR)

Trať 113 Zohor – Záhorská Ves

Trať 114 Kúty – Sudoměřice nad Moravou (ČR)

Trať 116 Kúty – Trnava

Trať 120 Bratislava – Žilina

Trať 121 Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce

Trať 123 Trenčianska Teplá – Horné Srnie

Trať 125 Púchov –  Horní Lideč (ČR)

  • Púchov – Horní Lideč (ČR)
  • Horní Lideč (ČR) – Púchov

Trať 126 Žilina – Rajec

Trať 127 Žilina – Mosty u Jablunkova (ČR)

Trať 128 Čadca – Makov

Trať 129 Čadca – Zwardoń (PL)

Trať 130 Bratislava – Štúrovo

Trať 131 Bratislava – Komárno

  • Bratislava – Komárno
  • Komárno – Bratislava

Trať 132 Bratislava – Rajka (H)

Trať 133 Trnava – Galanta

Trať 135 Nové Zámky – Komárno

Trať 140 Nové Zámky – Prievidza

Trať 141 Leopoldov – Lužianky

Trať 143 Trenčín – Chynorany

Trať 144 Prievidza – Nitrianske Pravno

Trať 145 Prievidza – Horná Štubňa

Trať 150 Nové Zámky – Zvolen

Trať 151 Nové Zámky – Zlaté Moravce

Trať 152 Štúrovo – Levice

Trať 153 Zvolen– Čata

Trať 154 Hronská Dúbrava – Banská Štiavnica

Trať 160 Zvolen – Košice

Trať 162 Lučenec – Utekáč

Trať 169 Košice – Hidasnémeti (H)

Trať 170 Zvolen – Vrútky

Trať 171 Zvolen – Diviaky

Trať 172 Banská Bystrica – Červená Skala

Trať 173 Červená Skala – Margecany

Trať 174 Brezno – Jesenské

Trať 180 Žilina – Košice

Trať 181 Kraľovany – Trstená

Trať 182 Štrba – Štrbské Pleso (Ozubnicová železnica)

Trať 183 Poprad-Tatry – Štrbské Pleso (Tatranské elektrické železnice)

Trať 184 Starý Smokovec – Tatranská Lomnica (Tatranské elektrické železnice)

Trať 185 Poprad-Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica

Trať 187 Spišské Vlachy – Spišské Podhradie

Trať 188 Košice – Muszyna

Trať 190 Košice – Čierna nad Tisou; Kalša – Trebišov; Sátoraljaújhely – Slovenské Nové Mesto

Trať 191 Michaľany – Medzilaborce mesto

Trať 193 Prešov – Humenné

Trať 194 Prešov – Bardejov

Trať 195 Bánovce nad Ondavou – Veľké Kapušany

Trať 196 Humenné – Stakčín

Historické a múzejné trate

Čiernohronská železnica

Historická lesná úvraťová železnica Vychylovka

Oravská lesná železnica

Košická detská železnica

Nitrianska poľná železnica

Najčítanejšie

Najnovšie