Železničná výluka v úseku Chotín – Hurbanovo

268
0

Bratislava 22. mája (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) dňa 22. a 23. mája, v čase od 08.00 h do 13.40 h, realizujú výlukové práce v úseku Chotín – Hurbanovo.

      V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizujú činnosti spojené s výmenou koľajníc. Následne sa vykoná zváranie koľajníc do bezstykovej koľaje. Dôvodom týchto výlukových prác je odstránenie defektoskopických porúch. Práce vykonávajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.

Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajný medzistaničný úsek, cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje dopravca ZSSK.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.