Železničná výluka v úseku Bratislava hlavná stanica -odbočka Vinohrady

569
0

Bratislava 29. mája (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) oddnes do 31. mája v čase od 08.20 h do 15.35 h realizujú výlukové práce v úseku Bratislava hlavná stanica – odbočka Vinohrady.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku realizujú činnosti spojené s opravou podhľadu a pilierov cestného nadjazdu na ulici Tupého. Dôvodom prác je poškodenie uvedených súčastí cestného nadjazdu. Práce vykonajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.

Počas výlukovej činnosti je zavedené prechodné obmedzenie traťovej rýchlosti 30 km/h, resp. 50 km/h. Počas výluky preto môže dôjsť k miernemu meškaniu vlakov.

Vzhľadom na to, že ide o dvojkoľajný medzistaničný úsek, prevádzka sa zabezpečuje po prevádzkovanej koľaji.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.