Železničiari hľadajú dodávateľa na rozvoj informačných systémov za 10,8 mil. eur

223
0

Bratislava 6. júla (TASR) – Správca koľajníc Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) a osobný dopravca Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) hľadajú dodávateľa na podporu a rozvoj koncových staníc a serverov v prostredí Microsoft. Hodnotu zákazky železničiari odhadujú vo výške 10,83 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania. Súťaž je rozdelená do dvoch častí, jedna je určená pre Železničné telekomunikácie ŽSR a druhá pre Sekciu informačných technológií ZSSK.

Zákazka je určená na obdobie troch rokov. Jej predmetom je konkrétne dodávka služieb licenčného partnera a partnera pre prevádzku informačných systémov, zodpovedajúce konzultácie, tiež realizácia update a upgrade informačných systémov a IT infraštruktúry od výrobcu Microsoft a aj samotnej implementácie.

Záujemcovia môžu predkladať svoje ponuky do 8. augusta tohto roku. Na zákazku sa má uzatvoriť rámcová dohoda s jedným uchádzačom. Odberatelia si pritom vyhradzujú právo uplatniť opciu na predĺženie doby trvania zákazky o 12 mesiacov, a to za rovnakých podmienok, za ktorých sa uzatvorí rámcová dohoda

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.