Výluky na tratiach ŽSR

876
0

Bratislava 5. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) v dňoch 5. až 20. marca realizujú výlukové práce v ŽST Lužianky. 

V rámci tejto výluky sa v uvedenej ŽST realizuje rekonštrukcia výhybiek č. 21 a 25. Práce sa vykonávajú dodávateľským spôsobom. Počas výlukovej činnosti je popri pracovnom mieste zavedené prechodné obmedzenie traťovej rýchlosti na 50 km/h. Počas výluky môže dôjsť k miernemu meškaniu vlakov.

Bratislava 5. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) v dňoch 5. až 10. marca realizujú výlukové práce v úseku Strekov – Gbelce.

V rámci tejto výluky sa v uvedenom úseku realizuje zriadenie zabezpečeného priechodu pre peších v km 171,145. Práce sa vykonávajú dodávateľským spôsobom. Počas výlukovej činnosti je popri pracovnom mieste zavedené prechodné obmedzenie traťovej rýchlosti na 50 km/h, počas výluky preto môže dôjsť k miernemu meškaniu vlakov.

Bratislava 5. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) v dňoch 5. marca až 7. septembra realizujú výlukové práce v ŽST Trnava.

V rámci tejto výluky sa v uvedenej ŽST realizuje rekonštrukcia koľají č. 103, 105, výhybky č. 15 a nástupišťa č. 2. Práce sa vykonávajú dodávateľským spôsobom. Počas výlukovej činnosti je popri pracovnom mieste zavedené prechodné obmedzenie traťovej rýchlosti na 50 km/h. Počas výluky preto môže dôjsť k miernemu meškaniu vlakov.

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.