Výluka v úseku Zemianska Olča – Veľký Meder

289
0

Bratislava 21. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú v dňoch 22. a 23. marca 2017, v čase od 09.00 h do 14.40 h, realizovať výlukové práce v medzistaničnom úseku Zemianska Olča – Veľký Meder.

V rámci tejto výluky sa v medzistaničnom úseku Zemianska Olča – Veľký Meder zrealizuje oprava priecestnej konštrukcie na priecestí v km 22,205. Rekonštruované priecestie sa nachádza v Zemianskej Olči smerom na Tôň, JIČ (jedinečné identifikačné číslo priecestia) SP 2141. Ďalšie práce vykonávané počas tejto výluky budú spojené s odstránením defektoskopických porúch. Práce vykonávajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.

Cestná uzávierka priecestia bude nepretržite v termíne od 21. marca 2017 od 07.00 h do 24. marca 2017 do 18.00 h.

Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajnú trať, cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje RegioJet.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.