Výluka v úseku Kittsee (AT) – Bratislava-Petržalka

419
0

Bratislava 10. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 11. marca 2017, v čase od 07.10 h do 13.30 h, realizovať výlukové práce v medzistaničnom úseku Kittsee (AT) – Bratislava-Petržalka.

V rámci tejto výluky sa na slovenskej strane v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizuje strojný výrub porastu, a to z dôvodu zlepšenia prechodového prierezu koľaje. V železničnej stanici (ŽST) Bratislava-Petržalka sa na výhybkách č. 21 a č. 36 vykoná výmena podvalov a návar výhybkových súčiastok. Práce na slovenskej strane vykonávajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.

Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajnú trať, cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje rakúska strana.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác, a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Foto: ŽSR

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.