Výluka na trati Sekule – Veľké Leváre

402
0

Bratislava 6. marca (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú v dňoch od 6. do 10. marca 2017 výluku v úseku Sekule – Veľké Leváre.
V rámci tejto výluky sa v uvedenom medzistaničnom úseku zrealizuje oprava koľajového lôžka koľaje technológiou celoprofilového čistenia štrkového lôžka, a to z dôvodu znečistenia štrkového lôžka.

Keďže ide o dvojkoľajný medzistaničný úsek, prevádzka bude zabezpečovaná po nevylúčenej koľaji. Počas výlukovej činnosti bude v zmysle technologických postupov a predpisových ustanovení zavedené zníženie rýchlosti na 30 km/h, resp. 50 km/h. Uvedenou výlukou môže dôjsť k miernemu meškaniu vlakov.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku udržiavacích opravných prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.