Výluka medzi železničnými stanicami Bratislava Ústredná nákladná stanica- Bratislava Nové Mesto

526
0

Bratislava 17. júla (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) oznamujú, že v dňoch 18. až 20. júla bude výluka v medzistaničnom úseku Bratislava Nové Mesto a Bratislava Ústredná nákladná stanica (ÚNS).

V rámci nej pôjde o úpravu priecestných zabezpečovacích zariadení na železničných priecestiach v km 8,248 a v km 8,966, jestvujúce anulačné súbory pre vyhodnotenie prejazdu vlaku cez priecestie budú nahradené doplnením dvoch počítačov osí pre každú koľaj. Činnosť priecestného zabezpečovacieho zariadenia PZZ bude ovládaná automaticky jazdou vlaku v oboch smeroch. Práce vykoná dodávateľská firma a výluka sa nedotkne prevádzky osobnej železničnej dopravy.

ŽSR žiadajú cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.