Vo vybraných rýchlikoch ZSSK budú požičiavať cestujúcim knihy

121
0

Bratislava 2. marca (TASR) – Počas Týždňa slovenských knižníc od 5. do 11. marca 2018 si budú môcť cestujúci vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) bezplatne požičať knihu na čítanie. TASR o tom informoval hovorca spoločnosti Tomáš Kováč.

ZSSK bude s Asociáciou slovenských knižníc opäť jedným z hlavných partnerov Týždňa slovenských knižníc, ktorý sa koná po devätnásty raz. „Pre niektorých cestujúcich je možnosť prečítať si dobrú knihu v pohodlí vlaku viac ako surfovať po internete. Tešíme sa, že môžeme podporiť túto peknú a prospešnú akciu,“ povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK Filip Hlubocký.

Približne 30 kníh rôznych titulov a žánrov bude cestujúcim k dispozícii vo vybraných rýchlikoch premávajúcich na trase Bratislava – Žilina – Košice a späť, uviedol Kováč s tým, že knihy budú v stojanoch v reštauračnom vozni a cestujúcich bude o akcii informovať personál vlakovým rozhlasom.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.