V úseku Podunajské Biskupice – Bratislava je zastavená vlaková doprava

288
0

Bratislava 11. augusta (TASR) – V úseku Podunajské Biskupice – Bratislava je momentálne zastavená vlaková doprava (trať Komárno – Dunajská Streda – Bratislava). Dôvodom je výpadok zabezpečovacieho zariadenia Železníc Slovenskej republiky (ŽSR). Všetky vlaky zo smeru od Dunajskej Stredy aktuálne končia jazdu v stanici Podunajské Biskupice. TASR o tom informoval hovorca súkromného dopravcu RegioJet Aleš Ondrůj.

Z Podunajských Biskupíc môžu cestujúci využiť na prepravu linky bratislavskej MHD alebo náhradnú autobusovú dopravu, ktorú sa RegioJet snaží momentálne zaistiť. „Obmedzenie má výrazný vplyv aj na dopravu ďalších vlakov, ktoré jazdia v opačnom smere z Bratislavy do Dunajskej Stredy a Komárna,“ upozornil Ondrůj.

RegioJet zatiaľ nemá informácie od ŽSR, ako dlho potrvá výluka. Keď bude porucha zabezpečovacieho zariadenia odstránená, súkromný dopravca obnoví vlakovú dopravu čo najskôr, ako to bude možné.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.