Tatry vzdajú hold hereckej legende. ZSSK vypraví mimoriadny vlak

160
0

Bratislava 2. augusta (TASR) – Vysoké Tatry zažijú v prvú augustovú sobotu návrat legendy. Kultové dielo „Kubo“, ktoré sa do povedomia niekoľkých generácií dostalo vďaka nezabudnuteľnému hercovi Jozefovi Kronerovi, prichádza v novom šate. Priamo pod skokanskými mostíkmi na Štrbskom Plese si 4. augusta 2018 diváci budú môcť pozrieť muzikálovú verziu inscenácie s názvom „Kubo v Tatrách“.

Projekt nadväzuje na úspešné minuloročné podujatie „Lúčnica v Tatrách“. Moderné a dynamické spracovanie, Peter Brajerčík v role Kuba, originálne piesne Simy Martausovej, hudba Petra Uličného, kostýmy Adrieny Adamíkovej a výborné herecké i tanečné výkony – to všetko pod režisérskou taktovkou Ivana Blahúta.

Muzikál so začiatkom o 19.45 h bude vyvrcholením programu, ktorý o 13.00 h odštartujú vystúpenia folklórnych súborov v bloku „Spievanie okolo plesa“. Predstaví sa aj „Tanečná skupina muzikálu KUBO“.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) ako oficiálny partner podujatia vychádza v ústrety návštevníkom a po skončení programu pre nich posilní spoje na ozubnicovej železnici. Mimoriadna „zubačka“ odchádza zo Štrbského Plesa o 22.20 h s príchodom do Štrby o 22.38 h a platí v nej cestovné v zmysle Prepravného poriadku ZSSK: http://www.slovakrail.sk/sk/prepravny-poriadok-zssk.html.

V prípade zvýšeného záujmu cestujúcich Železničná spoločnosť Slovensko operatívne zabezpečí ďalšie posilnenie. Viac informácií o možnostiach cestovania vlakom v Tatrách nájdete na webe ZSSK http://www.slovakrail.sk/sk/ceny-zlavy-sr/vysoke-tatry-tez-oz.html. O podujatí „Kubo v Tatrách“ sa dozviete aj na Facebooku: https://m.facebook.com/pg/KUBOceskoslovenskymuzikal/about/.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.