Špeciálne lístky SLOVAK dávajú možnosť precestovať v lete celé Slovensko oveľa výhodnejšie

296
0

Bratislava 11. júna (TASR) – Legendárny Orient Express, ktorý spájal Paríž s Konštantínopolom (dnešný Istanbul), dobrodružná cesta po Transibírskej magistrále, najdlhšej železničnej trati na svete, či japonské šinkanzeny, jazdiace rýchlosťou 300 km/h. Celý svet ponúka naozaj veľa atraktívnych destinácií, ktoré sa dajú precestovať vlakom, no ani Slovensko v tomto smere nie je veľmi pozadu.

Jazda vlakmi Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) poskytuje množstvo nádherných pohľadov a fantastických zážitkov, ktoré sa oplatí si naplno vychutnať. Jednou z najkrajších slovenských tratí je trať Červená Skala – Margecany, počas ktorej sa preveziete cez deväť tunelov a môžete vidieť Kráľovu hoľu, Dobšinskú ľadovú jaskyňu alebo Chmarošský viadukt. Samozrejme, možností na cestovanie po celej republike je neúrekom, stačí si len vybrať. Navyše, vďaka špeciálnej ponuke SLOVAK cestujete počas letných prázdnin a dovoleniek výhodne aj ekologicky.

Ponuka SLOVAK predstavuje letné celosieťové cestovné lístky, ktoré platia na celom území Slovenska (zahŕňa aj tatranskú elektrickú železnicu a ozubnicovú železnicu) na ľubovoľný počet jázd v 2. vozňovej triede všetkých vlakov ZSSK s výnimkou vlakov SuperCity a InterCity. (Vlaky InterCity je možné využiť po zakúpení príslušného doplatku, vlakmi SuperCity vrátane miestenky môžete cestovať za príplatok 1 €, 1. vozňová trieda, miestenky, ležadlové a lôžkové lístky je možné dokúpiť v plnej výške.) Jednotlivé produkty z tejto ponuky môžu využiť naozaj všetci:

– SLOVAK JUNIOR (žiak alebo študent do 26 rokov, držiteľ preukazu JUNIOR RAILPLUS),

– SLOVAK KLASIK (zákazník od 26 rokov, držiteľ preukazu KLASIK RAILPLUS),

– SLOVAK SENIOR (senior od 60 rokov, držiteľ preukazu SENIOR RAILPLUS),

– SLOVAK TÝŽDEŇ (zákazník s platným občianskym/vodičským preukazom alebo pasom).

ponuka / cena / platnosť / kal. obmedzenie

SLOVAK JUNIOR / 29 eur / 31 dní / 1. 07. – 31. 08.

SLOVAK KLASIK / 49 eur / 31 dní / 1. 07. – 31. 08.

SLOVAK SENIOR / 29 eur / 31 dní / 1. 07. – 31. 08.

SLOVAK TÝŽDEŇ / 29 eur / 7 dní / 1. 06. – 31. 08.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.