Rekonštrukcia železničného priecestia v úseku Bardejov – Raslavice

213
0

Bratislava 18. septembra (TASR) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) dňa 18. a 19. septembra 2017 realizujú výlukové práce v medzistaničnom úseku Bardejov – Raslavice.

V rámci tejto výluky sa realizuje rekonštrukcia železničného priecestia v km 42,225. Práce pozostávajú z odstránenia starej asfaltovej priecestnej konštrukcie a zriadenia novej asfaltovej konštrukcie. Rekonštruované priecestie sa nachádza v meste Bardejov na Mičkovej ulici, JIČ (jedinečné identifikačné číslo priecestia) SP2249. Práce vykonávajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami. Cestná uzávera priecestia trvá 18. septembra od 07.30 h do 14.00 h a 19. septembra od 7.30 h do 17.00 h.

Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajnú trať, cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou, ktorú zabezpečuje ZSSK.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác, a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.