RegioJet pridá od 26. februára nový pár vlakov na trasu Praha – Košice

495
1

Bratislava 26. januára (TASR) – Súkromný dopravca RegioJet rozšíri od 26. februára počet spojov na trase medzi Prahou a Košicami. K existujúcim dvom párom vlakov na trase tak podľa hovorcu spoločnosti Aleša Ondrůja pribudne ďalší pár vlakov.

„Nový spoj Košice – Praha a späť bude mať odchod z Košíc denne o 4.03 h a príchod do Prahy o 12.12 h. V opačnom smere bude tento spoj mať odchod z Prahy o 14.44 h a príchod do Košíc o 22.44 h,“ vymenoval Ondrůj.

Nový pár vlakov pridá dopravca od pravidelnej úpravy cestovných poriadkov. „Zo strany správcu železničnej infraštruktúry Železníc Slovenskej republiky už bola RegioJetu potvrdená kapacita dopravnej cesty,“ dodal hovorca.

Na slovenskom území budú mať nové spoje podľa dopravcu zastávky okrem Košíc v Kysaku, Spišskej Novej Vsi, Poprade, Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, vo Vrútkach, Žiline a Čadci.

728*90

1 komentár

  1. to si snad studenc agenci strandu na uzemi Ceske Republiky je snad narodni dopravce a ne nejaky privandrovalec jmemem Jancura a jezdi pomalu zdarma po kolejich statu dopravaci zvchoptese a protestujte proti tomuto gaunerovy vzdyt bere praci zeleznicarum dispaceri prvi jede narodni dopravce a pak teprve privandrovalec.hlavu vzhuru a hr na nej co ty vedlejsi koleje kdo to bude obsluhovat..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.