RegioJet posilňuje počas veľkonočných sviatkov spoje

219
0

Bratislava 13. apríla (TASR) – Dopravná spoločnosť RegioJet počas veľkonočných sviatkov kapacitne posilňuje desiatky svojich vlakov a autobusov. TASR o tom informoval Martin Žarnovický z PR oddelenia RegioJetu.

Vlaky podľa neho zažívajú extrémny nápor cestujúcich na linke z Košíc do Prahy a na trase z Bratislavy do Prahy. „Aktuálne do predaja uvoľňujeme posledné voľné vozne z depa, množstvo vlakov sme posilnili až o 50 a viac percent,“ povedal Žarnovický.

Nápor podľa neho zažívajú aj autobusy. Na trasu z Bratislavy do Budapešti, z Bratislavy do Brna a Prahy a z Bratislavy do Nitry a Banskej Bystrice pridala spoločnosť desiatky posilových spojov. „Nevylučujeme pridanie ďalších spojov,“ povedal Žarnovický.

Na všetkých linkách po sviatkoch sú aktuálne v predaji posledné voľné miesta. Nie je vylúčené, že tesne pred odchodom spoja dôjde k jeho ďalšiemu kapacitnému posilneniu.
Žarnovický cestujúcim odporúča sledovať rezervačný systém spoločnosti.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.