RegioJet chce počas Dušičiek posilniť najviac vyťažené vlaky o ďalšie vozne

308
0

Bratislava 24. októbra (TASR) – Počas blížiaceho sa Sviatku všetkých svätých a Pamiatke zosnulých chce súkromný dopravca RegioJet posilniť najviac vyťažené vlakové spoje o ďalšie vozne.

„Vybrané vlaky budú premávať až 13-vozňové. Takáto dlhá súprava odvezie viac ako 700 cestujúcich,“ priblížil koordinátor PR a komunikácie spoločnosti Martin Žarnovický. Upozornil, že posilové vozne môžu byť uvedené do predaja aj niekoľko hodín pred odchodom vlaku. „Cestujúcim sa hneď na to zobrazia v internetovom rezervačnom systéme dopravcu,“ dodal Žarnovický.

V súčasnosti však podľa jeho slov ešte väčšina vlakov RegioJet ponúka voľné miesta. „Posledné lístky sa však veľmi rýchlo vypredávajú, preto cestujúcim odporúčame zbytočne neotáľať a kúpiť si ich čo najskôr,“ upozornil.

Zároveň doplnil, že počas mimoriadneho sviatku v utorok 30. októbra budú vlaky dopravcu jazdiť v rovnakom režime ako v bežný pracovný deň. „Cestujúcim nechceme zbytočne komplikovať cestovanie, a preto budeme premávať úplne bez obmedzení,“ konštatoval Žarnovický.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.