Novinky v železničiarskom dodávateľskom priemysle

197
0

16. október (Railway Gazette) – Abellio odsúhlasil osemročnú rámcovú zmluvy s Alstomom, Bombardierom, Siemensom a Stadlerom na budúcu dodávku až 150 kusov jednopodlažných regionálnych EMU jednotiek. Firemné objednávky uzatvoril Abellio na základe víťazstva vo výberovom konaní na zmluvného prevádzkovateľa.

Ako súčasť subdodávateľského programu, United Wagon Company oznámila, že sa stala prvou ruskou spoločnosťou, ktorá začala hromadnú výrobu komponentov pre vozňové podvozky s vysokou pevnosťou v ťahu izotermickým kalením tvárnej liatiny. UWC má schopnosť vyrobiť 30 000 vozňov za rok.

Voestalpine Signaling Sopot stavia továreň v meste Trąbki Wielkie neďaleko Gdaňska s cieľom nahradiť existujúce elektrárne  v Sopote od začiatku roka 2017. Výrobná produkcia bude zahŕňať merače náprav UniAC, detektory horúcich miest a zariadenia na testovanie brzdového mechanizmu.

TÜV Rheinland InterTraffic  certifikoval pre ruského výrobcu Evraz ZSMK typ koľajníc 49 E1. Boli vyrobené podľa noriem TSI.  Koľajnice 49 E1 od Evrazu v súčasnej dobe dodávajú do Turecka, a ruská spoločnosť plánuje vstúpiť aj na trh východnej Európy.

TÜV SÜD Rail teraz ponúka IT bezpečnostné služby pre elektrické signalizačné systémy, založené na normách IEC 62443-4-1 a IEC 62443-3-3, železničných špecifických normách EN 50159 štandardné a nadštandardné DIN VDE V 0831-104.

WSP | Parsons Brinckerhoff rozšírila svoju kanceláriu v Boulderi v štáte Colorado, čo zahŕňa aj dopravnú aj stavebná činnosť sektora.

Závod Transpnevmatika, ktorý má svoju základňu v meste Nižnij Novgorod chce investovať 350 tisíc až milión ruských rubľov na založenie továrne na výrobu kotúčových bŕzd.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.