Na zjazdovku vlakom či autobusom. Leo Express začína prepravu lyží

489
0

Praha 9. novembra (Leo Express)- Leo Express obnovuje od novembra službu Preprava lyží, ktorá je dostupná na všetkých vlakových a autobusových spojoch. Cestujúci môžu pohodlne vyraziť vlakom na zjazdovky napríklad do Liptovského Mikuláša, Štrby, Popradu, alebo autobusom do Salzburgu a Zakopaného. Cena je fixne stanovená na 49 českých korún za pár lyží, alebo snowboard.

„Preprava lyží bola prvýkrát spustená na prelome tohtoročného januára a februára. Zo strany cestujúcich sme na spojoch do obľúbených horských oblastí zaznamenali o službu značný záujem, preto ju teraz pred začiatkom zimnej sezóny obnovujeme. Za zimnými športami mieri do zahraničia mnoho našich zákazníkov, ktorým sa touto službou snažíme vyjsť v ústrety, „vysvetľuje Kateřina Veitová, tlačová hovorkyňa Leo Express.

Služba je dostupná vo všetkých spojoch, okrem minibusových liniek, a po letnej sezóne strieda možnosť prepravy bicyklov. Miesta pre lyže a snowboardy sú blokované pre lístky k tarifu Lyže. Túto tarifu zákazník k cestovnému lístku pridá v prvom kroku rezervácie rovnako jednoducho ako napríklad tarifu Dieťa, alebo Dospelý. Cena je fixne stanovená na 49 CZK za pár lyží, alebo snowboard. Následne stačí vybrať vhodný spoj, potom systém zákazníkov automaticky usadí na voľné miesto v blízkosti stojana.

Na jednom spoji je možné súčasne prepravovať 8 snowboardov, alebo párov lyží. Cestujúci je povinný mať toto vybavenie umiestnené v obale. Ten si môže na palube vlakov v prípade potreby zakúpiť za cenu 349 českých korún.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.