Na trati medzi Rimavskou Sobotou a Rimavskou Baňou je výluka vlakov

161
0

Rimavská Sobota 2. novembra (TASR) – V dôsledku údržby a opráv, ktoré Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú na trati medzi Rimavskou Sobotou a Rimavskou Baňou, je v tomto úseku do 4. novembra v časoch od 08.15 h do 12.00 h vylúčená železničná doprava. TASR o dopravnom obmedzení informovala hovorkyňa ŽSR Martina Pavliková.

„ŽSR realizujú na tejto trati strojné prepracovanie koľaje a úpravu štrkového lôžka. Odstraňujú tiež prebytočný porast,“ uviedla hovorkyňa s tým, že pre cestujúcich je zabezpečená náhradná autobusová doprava.

Železnice podľa jej slov zároveň prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku rekonštrukčných prác. „Zároveň apelujeme na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach,“ zakončila Pavliková.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.