Leo Express spúšťa nové nástroje pre nákup cestovných lístkov

893
1

Praha, 12. marec (Leo Express) – Multimodálna medzinárodná dopravná spoločnosť Leo Express dnes spustila novú mobilnú aplikáciu pre nákup a správu cestovných lístkov. Ide o ďalší krok k zlepšeniu zákazníckeho servisu po februárovom spustení nového webu na doméne www.leoexpress.com.

„Chceme našim cestujúcim maximálne uľahčiť cestovanie, preto sme pripravili nový web a vyvinuli novú mobilnú aplikáciu pre Android a iOS. Aplikácia bude slúžiť primárne pre nákup cestovných lístkov, správu zákazníckeho účtu a prehľad najaktuálnejších informácií, „uviedla Stanislava Šremrová, marketingová riaditeľka spoločnosti. Lístok tak možno po novom kúpiť nielen na webových stránkach, v pokladniciach a u partnerských predajcov, ale aj cez dnes populárne natívne mobilné aplikácie.

„Nový web a mobilné nástroje sme prispôsobili najmä našej medzinárodnej sieti, rôznym druhom dopravy a stále narastajúcemu počtu cestujúcich, ktorí nakupujú lístky práve z mobilných telefónov,“ dopĺňa Stanislava Šremrová. Cestujúci tak pohodlne vyhľadá napríklad cestu minibusom zo Zlínska priamo z domu k vlaku do Prahy alebo autobus do Salzburgu. Zistí tiež, kedy sa dostane z pražského letiska minibusom na vlak a ďalej na Slovensko alebo už čoskoro priamym vlakom do Poľska.

Online je viac ako 70% zákazníkov Leo Express, na „offline zákazníkov“ ale spoločnosť rozhodne nezabúda. Cestovné lístky môžu kúpiť v pokladniciach Leo Express, u partnerských predajcov a po novom napríklad vo vybraných predajniach Relay.

Leo Express expanduje v rámci krajín i produktov a stal sa tak multimodálnou dopravnou európskou spoločnosťou. Tejto podobe sme prispôsobili aj novú korporátnu identitu vrátane loga alebo globálnu doménu www.leoexpress.com. Pôvodná doména www.le.cz samozrejme zostáva naďalej funkčná.

Mobilná aplikácia je k dispozícii na stiahnutie na Google Play a v App Store. „Aplikácia je prepojená so zákazníckym účtom cestujúcich, a okrem nákupu a správy cestovných lístkov cestujúcich informuje o blížiacom sa čase odchodu a prípadnom oneskoreniu,“ dodáva Stanislava Šremrová.

Aplikácia je na stiahnutie zadarmo a po celý marec dopravca užívateľom ponúkne ako odmenu za prihlásenie do aplikácie voucher na cesty s Leo Express v hodnote 123 českých korún.

728*90

1 komentár

  1. Aplikácia celkom oničom. LEO ešte čaká veľa práce. Appka pomalá, ukazuje nesprávny smer jazdy vlaku. Nefunguje offline ako aplikácia Muj vlak Českých dráh. Za mňa palec dolu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.