Leo Express rozširuje sieť, spojí Prahu s Varšavou a Ľvov s Viedňou

1041
0

Praha 30. máj (vovlaku.sk) – Dopravca Leo Express pokračuje v expanzii v regióne strednej a východnej Európy a pridáva k existujúcim linkám nový medzinárodný spoj. Od štvrtka 30. júna bude prevádzkovať novú kombinovanú linku z Prahy do Varšavy a autobusovú linku z Ľvova do Viedne. Prvýkrát tak zastaví aj v Brne, na letiskách vo Viedni a Varšave a ponúkne aj spoj do populárneho rakúskeho outletu Parndorf. Do konca júla 2016 má Leo Express na lístky do všetkých nových destinácií akciu- každá druhá je zadarmo. Spoje sú už v predaji.

„S novými linkami rozširujeme svoju sieť v Poľsku a na Ukrajine, kde sú naše kombinované spoje veľmi populárne. Navyše úplne prvýkrát vstupujeme tiež na rakúsky trh, keď Viedeň prepájame priamym spojom s Olomoucom alebo Ostravou a s prestupom tiež s Prahou. Teraz v lete navyše ponúkame špeciálnu akciu, napríklad do Varšavy a Viedne sa s nami dostanete za bezkonkurenčnú cenu – do konca júla totiž na všetkých našich nových linkách pobežia špeciálne promo akcie, keď lístok pre spolucestujúceho ponúkame zadarmo. Za lístky z Bratislavy do Varšavy zaplatia dvaja cestujúci do konca júla spolu len 399 českých korún (14,80 Eur), „vysvetľuje generálny riaditeľ Leo Express Peter Koehler.

Nové autobusy Leo Express budú jazdiť vo vysokom štandarde a v čierno – zlatom prevedení pod značkou Leo Express. Ponúknu cestujúcim klimatizáciu, nápoje zdarma, občerstvenie vrátane kávy Nespresso, spacie sady a prikrývky. Úplnou novinkou bude Business trieda, ktorú Leo Express zavedie vo všetkých nových autobusoch.

„Hlavnou výhodou autobusovej triedy Business bude nadštandardný priestor pre nohy, neporovnateľný s akýmkoľvek iným autobusom. Súčasne bude v triede Business rozšírený servis a viac výhod v cene lístka, samozrejmosťou je WiFi. Cenovo budeme veľmi výhodní. Z Prahy do Varšavy vás dovezieme už za 8 hodín a 47 minút, a to za cenu od 749 českých korún (27,70 Eur), čo je bezkonkurenčne najlepší pomer ceny a výkonu, „doplnil Koehler.

Súčasne s novými linkami Leo Express tiež významne posilňuje spojenie medzi Prahou a poľskými mestami Krakov a Katovice a to až na štrnásť spojov denne, a to na trase Praha – Katovice.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.