Cestovanie s Interrailom v Taliansku teraz ešte jednoduchšie

906
0

Utrecht, Holandsko 5. septembra (TASR-OTS) – Nová funkcia rezervovania miesteniek odhalená po viac než 1 milión stiahnutí mobilnej aplikácie Rail Panner.  Cestovanie so sieťovým lístkom Interrail po Taliansku je čoraz viac bezstresové vďaka novej funkcii rezervovania miesteniek pre stále populárnejšie rýchlovlaky Le Frecce od Trenitalia, ktorá je teraz dostupná cez zadarmo aplikáciu „Rail Planner“ pre iOS a Android smartfóny.   

Aplikácia Rail Planner, vytvorená skupinou Eurail Group G.I.E., je dostupná offline a slúži ako plánovač cesty navrhnutý pre podporu celkového zážitku z cestovania s Interrailom. Táto štvorhviezdičkový navyše aplikácia umožňuje cestujúcim výhodne si určiť vlastný rozvrh podľa možností cestovného poriadku európskych vlakov, zistiť kde je potrebné si vziať prípojné spoje alebo rezervovanie miesteniek, spolu s ostatnými užitočnými informáciami, ako sú mnohé benefity a zľavy určené pre držiteľov lístka Interrail v rámci Európy. Vďaka veľkému dopytu, rýchlovlaky Le Frecce a cezhraničné trasy v rámci Talianska vyžadovať rezervácie miesteniek pre zabezpečenie pohodlia všetkých cestujúcich. Novo zavedená funkcia online rezervácií cez aplikáciu Rail Planner znamená, že zákazníci si teraz môžu rezervovať, kúpiť a dostať svoje miestenky, a to všetko po pripojení sa k internetu cez svoj smartfón.

Cestujúci s Interrailom majú tak možnosť si ich online rezervácie buď vytlačiť, alebo jednoducho ich preukázať priamo vo svojom mobile pri nástupe do vlaku. „Po tom, ako aplikácia Rail Planner dosiahla 1 milión užívateľov a Taliansko sa stalo top celoročnou destináciou pre cestujúcich s Interrailom, sme spoločne s Trenitaliou potešení, že môžeme pasažierom ponúknuť pohodlnú pomôcku pre online rezervácie miesteniek. Táto najnovšia inovácia je súčasťou nášho neustáleho úsilia zabezpečiť všetkým našim zákazníkom jedinečný Európsky zážitok, a tiež umožňuje last minute rezervácie“, hovorí Silvia Fischer, manažérka predaja a marketingu v Eurail Group.

Gianfranco Battisti, riaditeľ Divízie pre diaľkovú dopravu osôb v Trenitalia povedal: „Sieťový lístok One Country Pass, určený pre výhradne Taliansko, je najpopulárnejším sieťovým lístkom v rámci jednotlivých krajín tak ako pre európskych občanov, aj pre zámorských návštevníkov. 47-percentný nárast predaja sieťového lístka One Country Pass v rámci Talianska v roku 2015 dokazuje rastúcu popularitu Talianska ako destinácie. Pre účel skvalitnenia zážitku cestujúcich, Trenitalia rozoznáva potrebu poskytovania možnosti jednoducho použiteľných a časovo úsporných online rezervácií, podporujúcich celkovú jazdu zákazníka.“

Sieťové lístky Interrail Pass môžu byť využité na cestovanie až v 30 európskych krajinách, ponúkajúc cestujúcim flexibilitu vytvoriť si svoju vlastnú jedinečnú vlakovú trasu naprieč Európou. Sieťové lístky Interrail sa dajú zakúpiť na miestnych európskych vlakových staniciach ako aj na http://www.interrail.eu.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.