ZSSK vyhlásila súťaž na čistenie železničných koľajových vozidiel za 30 mil. eur

146
0

Bratislava 17. januára (TASR) – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vyhlásila súťaž na čistenie železničných koľajových vozidiel. Cenu za tieto služby odhaduje ZSSK vo výške 30 miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb čistenia osobných vozňov, hnacích koľajových vozidiel, prípojných vozňov, elektrických a motorových jednotiek. Dodávateľ, ktorý zo súťaže vzíde, by mal pre ZSSK okrem iného poskytnúť služby vybavenia železničných koľajových vozidiel hygienickými potrebami, zaistiť by mal aj dezinfekciu a dezinsekciu ich interiérov, odstraňovanie exteriérových aj interiérových grafitov, alebo napríklad aj vysávanie a tepovanie kobercov, čalúnených sedadiel a opierok hláv. Čistenie sa týka železničných koľajových vozidiel v regióne Bratislavy, Zvolena, Žiliny a Košíc.

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť v tendri do 12. marca tohto roka. Kritériom na vyhodnotenie ponúk je cena.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.