Zmena cestovného poriadku ZSSK má zlepšiť cestovanie z Martina do Žiliny

215
0

Martin 18. júla (TASR) – Pracovníkom podnikov a firiem z Martina sa podľa hovorkyne ZSSK Jany Morháčovej zlepší počas prázdnin cestovanie do Žiliny. Vďaka mimoriadnej zmene cestovného poriadku bude od dnešného dňa odchádzať osobný vlak z Vrútok do Žiliny o tri minúty neskôr a v prípade meškania osobného vlaku z Hornej Štubne a Martina do Vrútok počká až desať minút.

Doplnila, že osobný vlak z Hornej Štubne prichádzal do Vrútok o 15.40 h a osobný vlak z Vrútok do Žiliny odchádzal o 15.42 h. „Cestujúci mali teda na prestup len dve minúty, čo nestačí. Po novom odchádza osobný vlakdo Žiliny o 15.45 h,“ uviedla hovorkyňa ZSSK.
Upozornila, že zmena platí do 2. septembra. „Od tohto dátumu budú môcť cestujúci využiť priamy vlak – REX 1848 Krížna z Banskej Bystrice do Žiliny s odchodom z Martina o 15.40 h, ktorý štandardne premáva cez pracovné dni počas školského roka,“ dodala Morháčová.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.