RegioJet posilňuje počas veľkonočných sviatkov spoje

180
0

Bratislava 13. apríla (TASR) – Dopravná spoločnosť RegioJet počas veľkonočných sviatkov kapacitne posilňuje desiatky svojich vlakov a autobusov. TASR o tom informoval Martin Žarnovický z PR oddelenia RegioJetu.

Vlaky podľa neho zažívajú extrémny nápor cestujúcich na linke z Košíc do Prahy a na trase z Bratislavy do Prahy. „Aktuálne do predaja uvoľňujeme posledné voľné vozne z depa, množstvo vlakov sme posilnili až o 50 a viac percent,“ povedal Žarnovický.

Nápor podľa neho zažívajú aj autobusy. Na trasu z Bratislavy do Budapešti, z Bratislavy do Brna a Prahy a z Bratislavy do Nitry a Banskej Bystrice pridala spoločnosť desiatky posilových spojov. „Nevylučujeme pridanie ďalších spojov,“ povedal Žarnovický.

Na všetkých linkách po sviatkoch sú aktuálne v predaji posledné voľné miesta. Nie je vylúčené, že tesne pred odchodom spoja dôjde k jeho ďalšiemu kapacitnému posilneniu.
Žarnovický cestujúcim odporúča sledovať rezervačný systém spoločnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.