Na trati medzi Rimavskou Sobotou a Rimavskou Baňou je výluka vlakov

128
0

Rimavská Sobota 8. augusta (TASR) – Pre výlukové práce je dnes od 7.35 h do 15.40 h vylúčená osobná železničná doprava na trati medzi Rimavskou Sobotou a Rimavskou Baňou. Vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) nahradila v tomto úseku autobusová doprava.
„Autobusy v Rimavskej Sobote a Rimavskej Bani zastavujú pred budovou železničnej stanice. V Čerenčanoch, Veľkých Teriakovciach, Kocihe a Rimavských Zalužanoch zastavujú pri zastávke Slovenskej autobusovej dopravy a v Nižnom Skálniku a Hrachove pri zastávke Železníc Slovenskej republiky,“ informovala Tatiana Surkošová, vedúca Centra predaja ZSSK vo Zvolene.
V dôsledku výluky autobusy nahradia celkovo osem vlakov. Ide o vlaky Os 6205, Os 6206, Os 6207, Os 6208, 6209, Os 6210, Os 6211 a Os 6212. „V náhradnej autobusovej doprave je vylúčená preprava bicyklov. Bližšie informácie o preprave batožín možno zistiť u zamestnancov osobných pokladníc alebo na telefónnom čísle 18 188,“ dodala Surkošová.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.