LEO Express na Slovensku spolupracuje s bezpečnostnou službou

400
0
ZDIEĽAŤ

Praha 23. február (vovlaku.sk) – V niektorých slovenských vlakoch sa objavujú neprofesionálne ľudové hliadky ako reakcia na údajnú potrebu zaistenia bezpečnosti. Spoločnosť LEO Express od začatia prevádzky na Slovensku spolupracuje s profesionálnou bezpečnostnou službou, ktorá zaisťuje bezpečnú a nikým nerušenú jazdu pre cestujúcich, vo výnimočných prípadoch tiež za asistencie Polície SR.

 LEO Express je oceňovaný ako spoľahlivý a bezpečný dopravca, a to nielen vďaka moderným jednotkám a ich vlastnostiam, ale tiež vďaka zaisteniu bezpečnosti na palube vlaku. Dopravca dbá na bezpečnosť a pohodlie svojich zákazníkov
a spolupracuje s licencovanou súkromnou bezpečnostnou službou, ktorej úlohou je zabezpečiť poriadok a bezpečnosť cestujúcich vo vlakoch a predchádzať nevhodným incidentom pred ich vznikom.

Samotná prítomnosť bezpečnostnej služby funguje ako účinná prevencia, preto sú nepríjemnosti vo vlakoch veľmi ojedinelé. K incidentom dochádza veľmi sporadicky práve vďaka skorým zásahom bezpečnostnej služby.

„Veríme, že sa cestujúci vďaka prítomnosti bezpečnostnej služby cítia bezpečnejšie a môžu si lepšie užiť komfort, ktorý im naše vlaky ponúkajú.“ vysvetľuje CEO LEO Express Peter Koehler. „Náš systém, kedy má každý cestujúci v cene lístka aj rezerváciu miesta, zabezpečuje, že sa na palubu nedostane cestujúci bez lístka, ktorý by mohol narušovať pokoj pri cestovaní.“ dopĺňa Koehler. Dopravca zabezpečuje prevádzku všetkých spojov a s nimi spojené služby bez dotácií a na komerčnom princípe.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.